Zgromadzenie Ogólne Rad Seniorów – Komunikat III

KOMUNIKAT III

Warszawa, 6 czerwca 2023 roku


Informacja szczególnie dla uczestników zabierających głos i pragnących przekazać głos do publikacji podsumowującej  konferencję.
Z ostatniej chwili:

  1. Niestety możliwość zwiedzania Sejmu z przewodnikiem, z przyczyn obiektywnych, została odwołana.
  2. Jeżeli dwie osoby podały wspólny mail, to komunikaty  przychodzą wspólne do wszystkich.
  3. Do udziału zostały zakwalifikowane wszystkie osoby, które przesłały zgłoszenie do 31 maja b.r. (lista uczestników dostępna w załączniku, prosimy o sprawdzenie czy nie popełniliście sami błędów w nazwiskach).
  4. Komunikaty dostępne od 6 czerwca na stronie opowrs.org.pl

Bardzo dziękujemy osobom, które zadeklarowały zabranie głosu w dyskusji i przesłały temat i tekst wystąpienia. Lista mówców została już zamknięta ze względów czasowych .


 Osoby, które jeszcze nie przesłały tekstu, prosimy o niezwłoczne przesłanie wystąpienia drogą elektroniczną na adres rada@wrs.waw.pl (przesyłacie tematykę i tekst wystąpienia). Prosimy pamiętać, że 5 minutowy czas wystąpienia będzie bezwzględnie przestrzegany przez prowadzących). Związane jest to z dużym zainteresowaniem udziałem w dyskusji  i możliwościami czasowymi. .
W wystąpieniu  prosimy o skupienie się na zagadnieniach ściśle związanych z omawianą problematyką dotyczącą rad seniorów – sukcesów i wyzwań na przyszłość oraz współpracy z innymi organizacjami senioralnymi, w szczególności :
„Dotychczasowe sukcesy i  sprawy do podjęcia, w celu wzmocnienia działalności rad seniorów w Polsce i budowania spójnego systemu wsparcia najstarszych dorosłych,  w dziesięciolecie funkcjonowania ustawy powołującej Rady Seniorów w Polsce”

  1. Zespół organizacyjny zastrzega sobie prawo dokonania wyboru kolejności wystąpień i zadba o ich różnorodność.

Dziękujemy  również wszystkim, którzy zadeklarowali  przesłania materiału do wydawnictwa pokonferencyjnego

(tytuł  roboczy naszego wydawnictwa  jak wyżej).

Jeżeli nie zadeklarowałeś przesłania materiału  – masz jeszcze czas na decyzję. Możesz zgłosić tekst drogą elektroniczną do 30 czerwca b.r. (na adres koordynatora wydawnictwa Małgorzaty Żuber-Zielicz adres: rada@wrs.waw.pl), w  tytule maila prosimy podać: SEJM_PUBLIKACJA

1 thought on “Zgromadzenie Ogólne Rad Seniorów – Komunikat III”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *